O nas


Przedsiębiorstwo FABLOTECH jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w elektrodrążeniu drutowym oraz wgłębnym, a także wykrawaniem CNC blach oraz gięciem blach na prasach krawędziowych. Działalność prowadzimy w zakładzie produkcyjnym w Kietlinie. Miejsce to znajduje się na terenie malowniczo położonej gminy Niemcza - miejscu o bogatej historii oraz pełnym atrakcji turystycznych.

Połączenie pasji oraz precyzji w wykonywaniu każdego zlecenia, pozwala nam zaoferować usługi i produkty najwyższej jakości. Każde zamówienie traktujemy indywidyualnie. Podejmujemy się wykonywania zleceń, zarówno z poziomu bezpośredniego wykonawstwa według projektu klienta, jak również poprzez projetkowanie, prototypowanie oraz wykonanie produktu finalnego. Elektroerozyjna obróbka metali pozwala nam zaoferować realizację bardzo precyzyjnych detali, bez względu na twardość materiału.

Wykonujemy m.in. :
- wielokliny oraz uzębienia wewnętrzne i zewnętrzne;
- stemple, matryce, znaczniki, numeratory itp.;
- regenerujemy oraz wykonujemy części maszyn i urządzeń;
- regenerujemy narzędzia;

Elektrodrążenie wgłębne oraz drutowe, a także obróka CNC blach nie jest jedyną gałęzią naszej działalności. Zajmujemy się również obróbką skrawaniem metali - toczenie oraz frezowanie. Wykonujemy również detale na prasach szybkobieżnych oraz prasach mimośrodowych i hydraulicznych. Dzięki własnej narzędziowni podejmujemy się wykonywania detali zarówno w ilościach wielkoseryjnych jak i jednostkowych. Bogaty park maszynowy pozwala nam zaoferować szeroki wachlarz możliwości produkcyjnych.

Zapraszamy do współpracy.

Historia firmy


Historia firmy sięga roku 2007. Podstawową działalnością firmy w tym okresie było wykonywanie detali na prasach mimośrodowych oraz hydraulicznych. Specjaliowaliśmy się w produkcji m.in. metalowych systemów rynnowych oraz metalowych akcesoriów do mebli oraz okien. W kolejnych latach sukcesywnie rozszerzaliśmy wachlarz oferowanych możliwości poprzez dynamiczne rozwijanie parku maszynowego oraz rozwijanie możliwości projektowych